CMN Auto Logo of CMN Auto s.r.o

CMN auto - Renault a Dacia

Nabídka práce - automechanik 04. 2. 2020

Společnost CMN s.r.o., autorizovaný prodejce a servis Renault a Dacia, hledá zaměstnance na pozici AUTOMECHANIK do svých servisů v Přerově i Ostravě.

Hlavní náplň práce:
- provádění pravidelných servisních prohlídek vozů
- zjištění závad a opravy
- diagnostika elektronických částí vozidel za pomocí nejmodernějšího vybavení
- výkony spojené s pneuservisem, výměna pneu včetně vyvážení a geometrie
- montáž doplňků a příslušenství

Požadujeme:
- SS/SOU automechanik
- zkušenosti v oboru alespoň 3 roky
- řidičský průkaz sk. B, případně C, aktivní řidič
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, samostatnost a pečlivost
- zájem o technické novinky, ochota k dalšímu vzdělávání
- znalost značek vozů Renault a Dacia výhodou

Nabízíme:
- solidní finanční ohodnocení dle výkonu
- zázemí stabilní prosperující společnosti
- možnost profesního růstu
- školení, vzdělávání

Svůj životopis nám zašlete na info@cmnauto.cz