CMN Auto Logo of CMN Auto s.r.o

CMN auto - Renault a Dacia

Nabídka práce - Automechanik 09. 1. 2020

Společnost CMN s.r.o., autorizovaný prodejce a servis Renault a Dacia, hledá zaměstnance na pozici AUTOMECHANIK.

Hlavní náplň práce:
- běžné opravy, provádění pravidelných servisních prohlídek vozů
- výkony spojené s pneuservisem
- montáž doplňků a příslušenství

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik, i bez praxe
- řidičský průkaz sk. B,
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, samostatnost a pečlivost
- zájem o automobily
- znalost značek vozů Renault a Dacia výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
- postupné zaškolení do výkonů
- nadstandardní finanční ohodnocení dle výkonu
- práce s nejmodernějšími technologiemi a vybavením
- zázemí stabilní prosperující společnosti
- možnost profesního růstu
- odborné školení, vzdělávání
- slevy na náhradní díly, příslušenství, nový vůz

Není nutné mít praxi, zaškolíme Vás a vše Vám vysvětlíme. Na tuto pozici nabíráme do našich servisů v Přerově i v Ostravě-Mariánských Horách. Pokud Vás tato pozice zaujala neváhejte nám zaslat svůj životopis a nebo nás kontaktujte na +420 724 980 202.